Верифікований профіль
3
Роки досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
29
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
412
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж квартир (24)

  • O S N O V A
    48 999 $
    1 000 $/м²

    Довженка вул., 1

    єВідновлення Ракове
    2 кімнати
    49 / 34 / 7.1 м²
    поверх 3 з 9
    3 дні тому
    43337*Продаж єдиної 2к квартири стан - ЗАЇЖАЙ І ЖИВИ!* 2к, Раково, 3\9, 49кв, не кутова, додатково ззовні утеплена, найкраще планування, санвузол суміжний, бойлер, залишається все, що є на фото, балкон засклений, по всій квартирі металопластик, стан заїжай і живи, можливий продаж з орендарями, проживають до кінця місяця Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    51 999 $
    1 061 $/м²

    Степана Бандери вул., 20/1

    2 кімнати
    49 / 35 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    3 дні тому
    180705 2к квартира з ремонтом та меблями, р-н Виставка! 49 м², 2/9 поверх, окремі кімнати, кухня 8 м². Тепла, не кутова. Є бойлер, лічильники на все, включно з теплом. Ідеальна для життя або оренди. Поруч магазини, школа, садочок, зупинки. Телефонуйте — покажемо!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    51 000 $
    813 $/м²

    Вернадського вул., 87

    3 кімнати
    63 / 37 / 9 м²
    поверх 7 з 9
    1998 рік побудови
    3 дні тому
    ID: 27406 3к Раково,вул.Академіка Вернандського,поверх 7/9 , площа: 62.7 м2, кухня:9 м2 , нове планування(цегла), опалення централізоване.будинок 1998р,роздільні кімнати, дуже хороший житловий стан, частково м/п вікна, засклені лоджії, меблі залишаються частково. Локація прекрасна, поруч в межах 300 м : школа,садочок, зупинки, кафе, магазини, СТО, стадіон ! Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    59 500 $
    944 $/м²

    Зарічанська вул., 2

    2 кімнати
    63 / 42 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    3 дні тому
    41533 Не типова 2к перепланована з 3к Виставка (Зарічанська) 63м2 2/5, цегла, не кутова, розширений утеплений балкон. Свого часу замінена вся електрика та сантехніка. Вмонтовані меблі залишаються, решта за домовленістю. Поруч все. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    24 999 $
    1 136 $/м²

    Миру просп., 60/2

    2 кімнати
    22 / 12 / 4 м²
    поверх 7 з 9
    3 дні тому
    Рієлтор
  • O S N O V A
    59 999 $
    1 277 $/м²

    Миру просп., 94/1в

    1 кімната
    47 / 20 / 11 м²
    поверх 8 з 10
    2018 рік побудови
    1 тиж. тому
    37074 1к , Виставка , ЖК " Відродження" , поверх 8/10 ,площа 47м2 . В квартирі зроблений ремонт з якісних матеріалів , гарне продумане планування, індивідуальне газове опалення,встановлені якісні броньовані двері, надійні міжкімнатні двері роздільні кімнати, встановлено лічильники на все. Меблі та техніка залишаються. Дуже гарний вигляд з вікна.Закрита територія із відеоспостереженням, достатня кількість паркомісць, Розкішна інфраструктура, поруч парк,Макдональдс, спортзал, і зовсім скоро найбільший ТРЦ Хмельницького Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    69 999 $
    1 291 $/м²

    Чорновола вул., 176

    2 кімнати
    54 / 43 / 8 м²
    поверх 6 з 11
    2 тиж. тому
    42446 2к Раково, вул Чорновола, площа 54.2 кв. м, поверх 7\11 , цегляний будинок нове планування, зроблено якісний ремонт, меблі і техніка залишаються, є тепла підлога, додатково кладовка входить у вартість ціна Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    44 999 $
    1 000 $/м²

    Кам'янецька вул., 67

    2 кімнати
    45 / 35 / 7 м²
    поверх 3 з 5
    3 тиж. тому
    ID:42864 2км площа 45 кв.м., Центр міста по вул.Камянецька 67 , 3 поверсі з 5, не кутова , в житловому стані. Кімнати прохідні,з можливістю перепланування ,є балкон .Газова колонка на теплу воду. та ГАрдеробна/кладова. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    85 499 $
    1 239 $/м²

    Кармелюка вул., 7

    єВідновлення Озерна ЖК Avila Gold
    2 кімнати
    69 / 38 / 20 м²
    поверх 5 з 9
    2022 рік побудови
    3 тиж. тому
    43599 БЕСТ 2к, Озерна,ЖК Авіла Голд, якісний забудовник, поверх 5/9, площа 65 м2, дизайнерські підїзди, гарна вмонтована кухня та вітальня *вся техніка та меблі залишаються*, ідеальні характеристики *все робилось для себе \ ніхто не проживав!* закритий двір, достатньо паркомісць, дитячий майданчик, максимально розвинена інфраструктура, будинок 2022 року, відео нагляд, не кутова дуже тепла, тепла підлога коридор, ванна та сан вузол, будинок комфорт класу! Ключі на руках! Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    54 499 $
    1 282 $/м²

    Львівське шосе, 20б

    1 кімната
    43 / 20 / 12 м²
    поверх 8 з 10
    2021 рік побудови
    3 тиж. тому
    43576 1к , Південно-Захід, ЖК Львівський, секція Д, 42.5 кв м, 8/10 поверх, зроблено свіжий якісний ремонт, ніхто в квартирі не проживав, зданий та обжитий будинок, до центру рукою подати, хороше транспортне сполучення Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    38 000 $
    776 $/м²

    Чорновола вул., 56

    2 кімнати
    49 / 29 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    3 тиж. тому
    БЕСТ 42670 2к, Загот Зерно, вул.Чорновола, поверх 5/5, площа 48,8 кв.м., житловий стан, вікна м/пл, роздільний с/в, газова колонка на гарячу воду, роздільні кімнати, затишний двір. Якщо розглядати як інвестицію - під оренду , 8-10тис в місяць отримувати. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    125 000 $
    1 359 $/м²

    Свободи вул., 14/1

    єВідновлення Виставка
    3 кімнати
    92 / 60 / 14 м²
    поверх 3 з 10
    3 тиж. тому
    ID: 34429 3к. Виставка, вул. Свободи, забудовник Дубас, загальна площа 92 м2, кухня 14 м2, 3/10 поверх, Зроблений капітальний якісний ремонт, залишаються всі меблі та техніка, квартира світла та дуже тепла, є сигналізація в квартирі, відеодомофон, на території відеонагляд, закрита територія (ворота на пульті) Поруч розвинута інфраструктура(школа,садочок,магазини,піцерія,зупинка все в пішій доступності. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    69 999 $
    1 111 $/м²

    Трембовецької вул., 14

    3 кімнати
    63 / 40 / 9.4 м²
    поверх 8 з 10
    3 тиж. тому
    Продається чудова 3к.квартира,район ЖД вокзалу.Розвитута інфраструктура.Поряд зупинка транспорту,жд вокзал ,автовокзал,магазини,ринок та аптека,міська лікарня,до центру 2 зупинки.Поверх 8|10,площа 62кв.м,цегляниний будинок. Опалення централізоване,кімнати роздільні,2 лоджіі засклені.Всі вікна МП.Суміжний санвузол,ванна.Подвійні вхідні якісні двері.Квартира не ліфтова, не кутова,тепла та світла.Ремонт робили нещодавн,.в світлих тонах.Залишаються вмонтовані меблі та решта по домовленості.Двір доглянутий,є паркомісця та дитячий майданчик.ОСББ.Під"ізд чистий та без посторонніх запахів,ліфт сучасний.Мінімальне оформлення.Без комісіі для покупця!ТОРГ! Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    31 600 $
    832 $/м²

    Львівське шосе, 53

    1 кімната
    38 / 16 / 10 м²
    поверх 10 з 10
    2023 рік побудови
    3 тиж. тому
    35362 1к квартира, 37м2, 11/11, р-н Південно-Захід, в зданій новобудові ЖК «Комфорт» будинок вже зданий усі комунікації підключені, люди вже проживають. Квартира на електриці. Право власності вже ооформлено, гарний вигляд з вікна ліфт присутній, індивідуальне планування квартири, можна як для власного проживання, або гарно підійде квартира під здачу. єОселя ТАК, ІпотекаТАК. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    22 499 $
    662 $/м²

    Львівське шосе, (Будинок)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Південно-західний ЖК WEST HOME
    1 кімната
    34 / 16 / 12 м²
    поверх 3 з 10
    2020 рік побудови
    1 міс. тому
    ID 18075 Терміновий продаж за вигідною ціною! 1к квартира, Південно-Захід, ЖК West Home, 3/10 поверх. Площа 34, 56 м² + лоджія 5 м². Не кутова, сонячна сторона. Зручне планування: кухня з лоджією (~12 м²). Стан від забудовника: штукатурка, електрика, котел, лічильники, якісні двері. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    38 500 $
    713 $/м²

    Сковороди вул., 48

    3 кімнати
    54 / 39 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1 міс. тому
    41199 *ТОПОВА ПРОПОЗИЦІЯ! БЕЗ АНАЛОГІВ * 3к, Центр,(біля танку) 4/5, 54м2 Продається трикімнатна квартира по вулиці Сковороди 48 , біля танка . Так, квартира під ремонт , але : Дуже хороша локація, поруч багато магазинчиків, лікарня, зупинки, садочок, школа, коледж недалеко. Квартира не кутова,тепла. Всі вікна м/п. роздільний санвузол. Газова колонка для підігріву води. Є балкон ! Чудовий середній поверх . *І все це за шикарною ціною !* *ТОП ВАРІАНТ ЯК ДЛЯ СЕБЕ ТАК І ПІД ЗДАЧУ!* Продаж терміновий , телефонуйте , торг буде !
    Рієлтор
  • O S N O V A
    29 999 $
    806 $/м²

    Свободи вул., 9б

    1 кімната
    37 / 15 / 7 м²
    поверх 6 з 9
    1 міс. тому
    ID 40027 Продається простора 1-кімнатна квартира в цегляному будинку на вул. Свободи (район Виставки). Поверх 6 із 9, не кутова, квартира дуже тепла, південна сторона. Охайний радянський стан, кімната з нішею, у кухні – металопластикове вікно, в кімнаті — дерев’яне вікно та балкон. Розкішна локація — все поруч! Телефонуй
    Рієлтор
  • O S N O V A
    56 997 $
    1 295 $/м²

    Лісогринівецька вул., 18-А

    1 кімната
    44 / 24 / 12 м²
    поверх 7 з 12
    2013 рік побудови
    1 міс. тому
    БЕСТ 1к Озерна Лісогринівецька, 7/10, 44кв.м., панорамні вікна, лоджія, сучасний ремонт, тепла підлога кухня/санвузол/коридор/вікна на Схід Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    44 999 $
    957 $/м²

    Львівське шосе, 53/2

    2 кімнати
    47 / 34 / 7.9 м²
    поверх 8 з 9
    2 міс. тому
    2к, Південно-Західний, вул.Львівське Шосе, 8/9 поверх,47м2,кухня 7.9м2,панель,не кутова. роздільні кімнати, санвузол роздільний, потребує ремонту, є балкон, чудова інфраструктура поруч, гарний краєвид з вікон.ТОРГ! Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    75 900 $
    1 355 $/м²

    Кармелюка вул., 11/2

    2 кімнати
    56 / 36 / 14 м²
    поверх 3 з 11
    2017 рік побудови
    2 міс. тому
    БЕСТ 41551 2к Авіла ГОЛД Кармелюка, після ремонту ніхто не проживав, меблі залишаються, ідеальний третій поверх. Будинок не понад дорогою, водночас все необхідне для життя поруч. Можливо під держ програми. Телефонуйте!
    Рієлтор
  • O S N O V A
    26 999 $
    891 $/м²

    Інститутська вул., 16

    1 кімната
    30 / 17 / 5 м²
    поверх 5 з 5
    2 міс. тому
    39559 1к, Південно-Захід, вул. Інститутська 5/5, малосімейка, 30,3 м², кухня 5 м². Сучасний капремонт: натяжна стеля, ламінат, нове облицювання кухні, санвузол у хорошому стані, колонка. Все поруч — зручна локація. Дзвоніть – показ у зручний час!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: