Верифицированный профиль
3
Года опыта
11
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
29
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
412
Последний визит на сайт
3 дня назад

Продажа квартир (24)

  • O S N O V A
    48 999 $
    1 000 $/м²

    Довженка ул., 1

    єВідновлення Раково
    2 комнаты
    49 / 34 / 7 м²
    этаж 3 из 9
    3 дня назад
    43337*Продаж єдиної 2к квартири стан - ЗАЇЖАЙ І ЖИВИ!* 2к, Раково, 3\9, 49кв, не кутова, додатково ззовні утеплена, найкраще планування, санвузол суміжний, бойлер, залишається все, що є на фото, балкон засклений, по всій квартирі металопластик, стан заїжай і живи, можливий продаж з орендарями, проживають до кінця місяця Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    51 999 $
    1 061 $/м²

    Степана Бандери ул., 20/1

    2 комнаты
    49 / 35 / 8 м²
    этаж 2 из 9
    3 дня назад
    180705 2к квартира з ремонтом та меблями, р-н Виставка! 49 м², 2/9 поверх, окремі кімнати, кухня 8 м². Тепла, не кутова. Є бойлер, лічильники на все, включно з теплом. Ідеальна для життя або оренди. Поруч магазини, школа, садочок, зупинки. Телефонуйте — покажемо!
    Риелтор
  • O S N O V A
    51 000 $
    813 $/м²

    ул., 87

    3 комнаты
    63 / 37 / 9 м²
    этаж 7 из 9
    1998 год постройки
    3 дня назад
    ID: 27406 3к Раково,вул.Академіка Вернандського,поверх 7/9 , площа: 62.7 м2, кухня:9 м2 , нове планування(цегла), опалення централізоване.будинок 1998р,роздільні кімнати, дуже хороший житловий стан, частково м/п вікна, засклені лоджії, меблі залишаються частково. Локація прекрасна, поруч в межах 300 м : школа,садочок, зупинки, кафе, магазини, СТО, стадіон ! Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    59 500 $
    944 $/м²

    Заречанская ул., 2

    2 комнаты
    63 / 42 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    3 дня назад
    41533 Не типова 2к перепланована з 3к Виставка (Зарічанська) 63м2 2/5, цегла, не кутова, розширений утеплений балкон. Свого часу замінена вся електрика та сантехніка. Вмонтовані меблі залишаються, решта за домовленістю. Поруч все. Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    24 999 $
    1 136 $/м²

    Миру просп., 60/2

    2 комнаты
    22 / 12 / 4 м²
    этаж 7 из 9
    3 дня назад
    Риелтор
  • O S N O V A
    59 999 $
    1 277 $/м²

    Миру просп., 94/1в

    1 комната
    47 / 20 / 11 м²
    этаж 8 из 10
    2018 год постройки
    1 нед. назад
    37074 1к , Виставка , ЖК " Відродження" , поверх 8/10 ,площа 47м2 . В квартирі зроблений ремонт з якісних матеріалів , гарне продумане планування, індивідуальне газове опалення,встановлені якісні броньовані двері, надійні міжкімнатні двері роздільні кімнати, встановлено лічильники на все. Меблі та техніка залишаються. Дуже гарний вигляд з вікна.Закрита територія із відеоспостереженням, достатня кількість паркомісць, Розкішна інфраструктура, поруч парк,Макдональдс, спортзал, і зовсім скоро найбільший ТРЦ Хмельницького Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    69 999 $
    1 291 $/м²

    Чорновола ул., 176

    2 комнаты
    54 / 43 / 8 м²
    этаж 6 из 11
    2 нед. назад
    42446 2к Раково, вул Чорновола, площа 54.2 кв. м, поверх 7\11 , цегляний будинок нове планування, зроблено якісний ремонт, меблі і техніка залишаються, є тепла підлога, додатково кладовка входить у вартість ціна Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    44 999 $
    1 000 $/м²

    Каменецкая ул., 67

    2 комнаты
    45 / 35 / 7 м²
    этаж 3 из 5
    3 нед. назад
    ID:42864 2км площа 45 кв.м., Центр міста по вул.Камянецька 67 , 3 поверсі з 5, не кутова , в житловому стані. Кімнати прохідні,з можливістю перепланування ,є балкон .Газова колонка на теплу воду. та ГАрдеробна/кладова. Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    85 499 $
    1 239 $/м²

    Кармелюка ул., 7

    єВідновлення Озерная ЖК Avila Gold
    2 комнаты
    69 / 38 / 20 м²
    этаж 5 из 9
    2022 год постройки
    3 нед. назад
    43599 БЕСТ 2к, Озерна,ЖК Авіла Голд, якісний забудовник, поверх 5/9, площа 65 м2, дизайнерські підїзди, гарна вмонтована кухня та вітальня *вся техніка та меблі залишаються*, ідеальні характеристики *все робилось для себе \ ніхто не проживав!* закритий двір, достатньо паркомісць, дитячий майданчик, максимально розвинена інфраструктура, будинок 2022 року, відео нагляд, не кутова дуже тепла, тепла підлога коридор, ванна та сан вузол, будинок комфорт класу! Ключі на руках! Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    54 499 $
    1 282 $/м²

    Львовское шоссе, 20б

    1 комната
    43 / 20 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    2021 год постройки
    3 нед. назад
    43576 1к , Південно-Захід, ЖК Львівський, секція Д, 42.5 кв м, 8/10 поверх, зроблено свіжий якісний ремонт, ніхто в квартирі не проживав, зданий та обжитий будинок, до центру рукою подати, хороше транспортне сполучення Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    38 000 $
    776 $/м²

    Чорновола ул., 56

    2 комнаты
    49 / 29 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    3 нед. назад
    БЕСТ 42670 2к, Загот Зерно, вул.Чорновола, поверх 5/5, площа 48,8 кв.м., житловий стан, вікна м/пл, роздільний с/в, газова колонка на гарячу воду, роздільні кімнати, затишний двір. Якщо розглядати як інвестицію - під оренду , 8-10тис в місяць отримувати. Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    125 000 $
    1 359 $/м²

    Свободи ул., 14/1

    єВідновлення Выставка
    3 комнаты
    92 / 60 / 14 м²
    этаж 3 из 10
    3 нед. назад
    ID: 34429 3к. Виставка, вул. Свободи, забудовник Дубас, загальна площа 92 м2, кухня 14 м2, 3/10 поверх, Зроблений капітальний якісний ремонт, залишаються всі меблі та техніка, квартира світла та дуже тепла, є сигналізація в квартирі, відеодомофон, на території відеонагляд, закрита територія (ворота на пульті) Поруч розвинута інфраструктура(школа,садочок,магазини,піцерія,зупинка все в пішій доступності. Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    69 999 $
    1 111 $/м²

    Трембовецької ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ ЖД вокзал
    3 комнаты
    63 / 40 / 9 м²
    этаж 8 из 10
    3 нед. назад
    Продається чудова 3к.квартира,район ЖД вокзалу.Розвитута інфраструктура.Поряд зупинка транспорту,жд вокзал ,автовокзал,магазини,ринок та аптека,міська лікарня,до центру 2 зупинки.Поверх 8|10,площа 62кв.м,цегляниний будинок. Опалення централізоване,кімнати роздільні,2 лоджіі засклені.Всі вікна МП.Суміжний санвузол,ванна.Подвійні вхідні якісні двері.Квартира не ліфтова, не кутова,тепла та світла.Ремонт робили нещодавн,.в світлих тонах.Залишаються вмонтовані меблі та решта по домовленості.Двір доглянутий,є паркомісця та дитячий майданчик.ОСББ.Під"ізд чистий та без посторонніх запахів,ліфт сучасний.Мінімальне оформлення.Без комісіі для покупця!ТОРГ! Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    31 600 $
    832 $/м²

    Львовское шоссе, 53

    єОселя єВідновлення Югозападный ЖК Комфорт
    1 комната
    38 / 16 / 10 м²
    этаж 10 из 10
    2023 год постройки
    3 нед. назад
    35362 1к квартира, 37м2, 11/11, р-н Південно-Захід, в зданій новобудові ЖК «Комфорт» будинок вже зданий усі комунікації підключені, люди вже проживають. Квартира на електриці. Право власності вже ооформлено, гарний вигляд з вікна ліфт присутній, індивідуальне планування квартири, можна як для власного проживання, або гарно підійде квартира під здачу. єОселя ТАК, ІпотекаТАК. Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    22 499 $
    662 $/м²

    Львовское шоссе, (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Югозападный ЖК WEST HOME
    1 комната
    34 / 16 / 12 м²
    этаж 3 из 10
    2020 год постройки
    1 мес. назад
    ID 18075 Терміновий продаж за вигідною ціною! 1к квартира, Південно-Захід, ЖК West Home, 3/10 поверх. Площа 34, 56 м² + лоджія 5 м². Не кутова, сонячна сторона. Зручне планування: кухня з лоджією (~12 м²). Стан від забудовника: штукатурка, електрика, котел, лічильники, якісні двері. Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    38 500 $
    713 $/м²

    Сковороди ул., 48

    3 комнаты
    54 / 39 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1 мес. назад
    41199 *ТОПОВА ПРОПОЗИЦІЯ! БЕЗ АНАЛОГІВ * 3к, Центр,(біля танку) 4/5, 54м2 Продається трикімнатна квартира по вулиці Сковороди 48 , біля танка . Так, квартира під ремонт , але : Дуже хороша локація, поруч багато магазинчиків, лікарня, зупинки, садочок, школа, коледж недалеко. Квартира не кутова,тепла. Всі вікна м/п. роздільний санвузол. Газова колонка для підігріву води. Є балкон ! Чудовий середній поверх . *І все це за шикарною ціною !* *ТОП ВАРІАНТ ЯК ДЛЯ СЕБЕ ТАК І ПІД ЗДАЧУ!* Продаж терміновий , телефонуйте , торг буде !
    Риелтор
  • O S N O V A
    29 999 $
    806 $/м²

    Свободи ул., 9б

    1 комната
    37 / 15 / 7 м²
    этаж 6 из 9
    1 мес. назад
    ID 40027 Продається простора 1-кімнатна квартира в цегляному будинку на вул. Свободи (район Виставки). Поверх 6 із 9, не кутова, квартира дуже тепла, південна сторона. Охайний радянський стан, кімната з нішею, у кухні – металопластикове вікно, в кімнаті — дерев’яне вікно та балкон. Розкішна локація — все поруч! Телефонуй
    Риелтор
  • O S N O V A
    56 997 $
    1 295 $/м²

    Лісогринівецька ул., 18-А

    1 комната
    44 / 24 / 12 м²
    этаж 7 из 12
    2013 год постройки
    1 мес. назад
    БЕСТ 1к Озерна Лісогринівецька, 7/10, 44кв.м., панорамні вікна, лоджія, сучасний ремонт, тепла підлога кухня/санвузол/коридор/вікна на Схід Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    44 999 $
    957 $/м²

    Львовское шоссе, 53/2

    2 комнаты
    47 / 34 / 8 м²
    этаж 8 из 9
    2 мес. назад
    2к, Південно-Західний, вул.Львівське Шосе, 8/9 поверх,47м2,кухня 7.9м2,панель,не кутова. роздільні кімнати, санвузол роздільний, потребує ремонту, є балкон, чудова інфраструктура поруч, гарний краєвид з вікон.ТОРГ! Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    75 900 $
    1 355 $/м²

    Кармелюка ул., 11/2

    2 комнаты
    56 / 36 / 14 м²
    этаж 3 из 11
    2017 год постройки
    2 мес. назад
    БЕСТ 41551 2к Авіла ГОЛД Кармелюка, після ремонту ніхто не проживав, меблі залишаються, ідеальний третій поверх. Будинок не понад дорогою, водночас все необхідне для життя поруч. Можливо під держ програми. Телефонуйте!
    Риелтор
  • O S N O V A
    26 999 $
    891 $/м²

    Институтская ул., 16

    1 комната
    30 / 17 / 5 м²
    этаж 5 из 5
    2 мес. назад
    39559 1к, Південно-Захід, вул. Інститутська 5/5, малосімейка, 30,3 м², кухня 5 м². Сучасний капремонт: натяжна стеля, ламінат, нове облицювання кухні, санвузол у хорошому стані, колонка. Все поруч — зручна локація. Дзвоніть – показ у зручний час!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: